O WSPÓLNOCIE

Cześć! Cieszymy się, że do nas wpadłeś!
Pozwól, że się przedstawimy.
Jesteśmy wspólnotą rodzin i narzeczonych. Duch Święty zachwycił nas na tyle, że nie wyobrażamy sobie życia bez Niego. W naszej formacji uczymy się dostrzegania Boga we wszystkim. Dlaczego? Bo chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Jego miłość i po prostu mieć frajdę z życia w codzienności. Chcemy odnajdywać pasję życia z Bogiem w naszych małżeństwach, rodzinach, wspólnocie Kościoła. Żyć w Duchu Świętym – o to się rozchodzi!

Jeżeli chcesz przyjść na nasze spotkanie, zapraszamy w drugą sobotę miesiąca o godz. 10:30 na modlitwę uwielbienia oraz w czwartą sobotę miesiąca o godz. 16:30 na Eucharystię.
Spotykamy się w tzw. ‚małym’ kościele w parafii Świętego Krzyża,  ulica Mickiewicza 24, Gdańsk Wrzeszcz.
Zapraszamy serdecznie!

Działalność wspólnoty nie ogranicza się tylko do comiesięcznych spotkań.
W ciągu roku małżeństwa mają także spotkania w mniejszych grupach. Zazwyczaj grupki liczą od 3 do 6 małżeństw i narzeczeństw. Widują się w domach, w zależności od indywidualnych ustaleń, raz na kilka tygodni.
Poza spotkaniami uwielbienia i grupkami dzielenia, wspólnotowe mamy zapraszają do Klubu mam.
W naszej Parafii prowadzimy również Katechezę Dobrego Pasterza dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz od 6 do 9 lat. Rodzice mogą także dołączyć do modlitwy różańcowej rodziców w intencji dzieci. Szczegóły dotyczące tych inicjatyw znajdziesz w odpowiednich zakładkach na tej stronie internetowej.
Dodatkowo małżeństwa z naszej Wspólnoty organizują i włączają się w prowadzenie kursu dla narzeczonych w okresie wiosennym i jesiennym.
Jak widać, dużo się u nas dzieje!
Na szczęście czuwa nad nami nasz opiekun o. Jarosław Kuffel SJ, proboszcz Parafii Świętego Krzyża.
Masz pytania, potrzebujesz modlitwy, chcesz dołączyć do grupki, a może po prostu chcesz zagadać nas o to, jak się mamy?
✉️ Napisz do nas: efraim.rodziny@gmail.com