Parafialny Klub Mam zaprasza!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Parafialnego Klubu Mam (parafia Świętego Krzyża przy ul. Mickiewicza 24 – tzw. „Mały Kościół”).

Spotykamy się w każdą środę o godzinie 9.30 w salach duszpasterstwa. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się już w najbliższą środę 3 października. Rozpoczniemy Mszą świętą o 9.30 w MK, potem w salce Duszpasterstwa Akademickiego będziemy rozmawiać o kwestiach organizacyjnych.

Spotkania mają w większości charakter tematyczny. W poprzednim roku przewinęło się mnóstwo bardzo inspirujących tematów: o wychowywaniu dzieci, o relacji małżeńskiej, o gościnności , pasjach, zarządzaniu czasem, ekologii, metodzie Montessori. W tym roku będzie również co jakiś czas  krótka adoracja i cykl spotkań o kobietach w Biblii. W planie jest też kilka spotkań ze specjalistami: dietetykiem, fizjoterapeutą, położną, logopedą. W salce jest wykładzina dla dzieci i zabawki, jest to też dobra okazja dla dzieci by poprzebywać w większej grupie.

W tym roku w trakcie klubu w innej salce w Duszpasterstwa Akademickiego, mniej więcej co drugi tydzień, będą się odbywały zajęcia Katechezy Dobrego Pasterza. Są to spotkania dla dzieci w wieku 3-6 lat, podczas których dzieci w dostosowany do swojego wieku sposób są wprowadzane w doświadczenie wiary. Zachęcamy do skorzystania z tejże katechezy.

Więcej o Katechezie Dobrego Pasterza.

Efraim Rodziny Opublikowane przez: