KLUB MAM

 

kontakt: parafialny.klub.mam@gmail.com

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Mam, w każdą środę na 9.30 do salek przy małym kościele. Na najbliższym spotkaniu 19.12 podzielimy się tym jak przeżywamy Boże Narodzenie w naszej rodzinie. Zapraszamy.

Klub Mam powstał z pragnienia dwóch serc, by w tym szczególnym czasie, kiedy kobieta zostaje mamą, zadbać o nią samą, otoczyć ją opieką i
wsparciem. Pośród troski o dziecko i nieustannej nad nim opieki często zapominamy o sobie, a przecież tak ważne jest, byśmy były zadowolone i spełnione. Na spotkaniach Klubu zajmujemy się głównie naszymi kobiecymi potrzebami, rozwojem duchowym w macierzyństwie, kierowaniem ku dobru małżeństwa i rodziny. Wszystko to w oparciu o naszą wiarę i oddawanie Maryi codziennych trosk na każdym pojedynczym spotkaniu.
Mamy chętne do dołączenia do nas zapraszamy wraz z dziećmi w środy na 9.30 do Małego Kościoła.

 

 

 

W ramach Klubu przygotowujemy listę książek – wartościowych lektur dla naszych dzieci. Poniżej do ściągnięcia dwa pliki – pierwsza lista wyróżnia wartościowe sprawdzone pozycje o przeróżnej tematyce, druga lista prezentuje zbiór książek wspierających wychowanie naszych dzieci w wierze. Listy są co jakiś czas uaktualniane.

KSIAZKI RELIGIJNE

KSIAZKI SWIECKIE