KAJAK – NIE JESTEŚ SAM!

strzalka

Czujesz, że płyniesz pod prąd i jesteś w tym sam, sama?

strzalka

Nie masz z kim szczerze porozmawiać o kłopotach?


Masz jakieś wątpliwości albo pytania, związane z małżeństwem, rodzicielstwem, wiarą, Kościołem i nie tylko?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy narzeczonymi i małżonkami z katolickiej wspólnoty Efraim Rodziny. Nie mamy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, nie rozwiążemy każdego problemu. Ale mamy serca otwarte na to, aby towarzyszyć Ci w drodze, wysłuchać Cię, wesprzeć modlitwą, doświadczeniem, spojrzeniem z dystansu. Nie jesteśmy specjalistami, ale zwykłymi ludźmi, którzy na co dzień starają się żyć z Bogiem. Nazwaliśmy naszą inicjatywę ”Kajak – nie jesteś sam” bo wierzymy, że  każdy potrzebuje czasem towarzysza w drodze.

Kto może napisać?

Każdy! Wierzący i niewierzący, młody i doświadczony życiowo, singiel i żyjący w rodzinie. Możesz zwrócić się do nas sam, możecie też napisać wspólnie jako narzeczeństwo/małżeństwo. Postaramy się skierować Cię do takiej osoby lub małżeństwa spośród nas, które przeszło podobną drogę lub zmagało się z podobnymi problemami.


Jak się z nami skontaktować?

Napisz do nas wiadomość na adres:

kontakt.kajak@gmail.com

lub wypełnij formularz TUTAJ

koperta

W ciągu trzech dni otrzymasz odpowiedź. Jeśli możesz, opisz też w kilku zdaniach trudność lub pytanie, którym chciałbyś się z nami podzielić. Dzięki temu łatwiej dobierzemy dla Ciebie towarzysza.

Do usłyszenia!

Załoga kajaku